Oferta

Dekorex - Rusztowania

95-200 Pabianice
Pawlikowice 3c
Rydzyny 131/11

Biuro Dekorex
509 926 461
Fax: 42 215-11-22

Ewa Wojewoda
501 150 972

Zbigniew Kierzek
502 029 995

dekorex@dekorex.biz.pl

Dojazd

rusztowanie budowlaneRusztowania

Sprzedaż rusztowań na polskim i europejskim rynku budowlanym obejmuje wiele ich typów i rodzajów. Różnią się konstrukcją, stosowanym materiałem i przeznaczeniem do różnych prac remontowo-budowlanych, np rusztowania warszawskie, fasadowe, rurowo-złączkowe, ramowe, przejezdne czy modułowe. Dostępne na naszym rynku rusztowania różnią się, niestety, również jakością wykonania, a przez to poziomem bezpieczeństwa podczas montażu, demontażu i pracy na nich.

Mamy przyjemność zaproponować ciągłą sprzedaż rusztowań bezpiecznych, stabilnych od znanych i uznanych producentów. Wszystkie rusztowania wykonane są z materiałów niezwykle trwałych, zapewniających długoletnie użytkowanie bez zmiany parametrów nośnych.

Wszystkie sprzedawane przez urządzenia budowlane posiadają stosowne i aktualne certyfikaty. Np. rusztowania ramowe typu „Termosprzęt” posiadają następujące certyfikaty bezpieczeństwa:

*****
Rusztowania - Łódź,
Pabianice, Polska. Rusztowania fasadowe - ramowe, przejezdne, warszawskie. W cenę zakupu rusztowań ramowych, powyżej 400 m2 powierzchni, wliczone są montaż, demontaż i transport.
Sprzedaż rusztowań warszawskich, aluminiowych.

 

Copyright © Dekorex. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć zabronione.

Designed by Joomla! Template